Feladatok:

·         A kutatóintézet marketing stratégiájának, marketing tervének megvalósítása, fejlesztése

·         Weboldalunk grafikai megjelenésének és tartalmának fejlesztése, folyamatos frissítése (technikai segítség a kivitelezéshez adott)

·         Közösségi média megjelenések koordinálása

·         Hírlevelek szerkesztése magyar és angol nyelven

·         Szakmai bemutatkozó anyagok szerkesztése magyar és angol nyelven

·         Rendezvények, kiállítások szervezésében, megvalósításában való irányítói részvétel

·         Kutatási és ismeretterjesztési szolgáltatások értékesítési feladatainak ellátása

·         Horizont 2020 Európai Uniós pályázatok disszeminációs feladataiban való közreműködés

Elvárás:

·         A fenntartható mezőgazdaság iránti fogékonyság és tenni akarás

·         Marketing területen szerzett tapasztalat, online marketinges ismeretek

·         Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

·         Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek

·         Pro-aktivitás

·         Jó problémamegoldó képesség

·         Határozott fellépés, önállóság

·         Jó együttműködési és kapcsolatteremtő képesség

·         Pontosság, alaposság

Előny:

·         Német nyelvtudás

·         Felsőfokú marketing vagy kommunikáció területen szerzett végzettség

·         Tapasztalat az agrárium és az ökológiai mezőgazdaság területén

Amit kínálunk:

·         Fontos pozíció tízfős csapatunkban

·         Jó hangulatú, változatos munka, mellyel hozzájárulhatsz, hogy a világ kicsit jobb legyen

·         Teljes munkaidős állás, megállapodás szerinti juttatásokkal

·         Széles körű nemzetközi és hazai kapcsolatok, fejlődési lehetőség

·         Kibontakozás, önálló ötletmegvalósítás

További információ intézetünkről: www.biokutatas.hu

A hirdetés pdf formátumban letölthető.